ТОВ Мажар - А
платник ПДВ

Виготовлення печаток
і штампів, пломбірів,
факсиміле, екслібрис.

Вибрати мову

Для підприємця в Господарському кодексі України печатка не передбачена як обов'язкова умова для ведення господарської діяльності. У зв'язку з цим підприємець самостійно вирішує, використовувати у своїй діяльності печатку чи ні. Винятком є випадок, коли підприємець хоче бути платником ПДВ. Тут наявність печатки є обов'язкова, тому що податкові накладні потрібно завіряти печаткою.

Якщо підприємець є платником ПДВ, тут наявність печатки є обов'язкова, тому що податкові накладні потрібно завіряти печаткою і взагалі підприємець самостійно вирішує, використовувати у своїй діяльності печатку чи ні.

Професійно і зі смаком зроблена печатки - елемент іміджу компанії.

Як можна замовити печатки або штамп.

Печатки та штампи виготовляються без оформлення дозволу міліції.

Юридична або фізична особа може замовити будь-яку свою печатку.
Тепер немає проблем у виготовленні додаткових печаток для договорів, довідок, відділу кадрів або будь-яких інших печаток! Приходьте до нас і через 2 години отримаєте свою печатку. Зателефонуйте до нас тел. (0472) 50-04-10 або 36-01-53 і ви отримаєте кваліфіковану консультацію.

Перелік документів, необхідних для виготовлення печатки для Юр. особам:

Перелік документів, необхідних для виготовлення печатки для Фізичих осіб, підприємці:

Знайте:

незважаючи на скасування дозвільної системи МВС, печатки, як і раніше мають юридичну силу докладніше ! Відповідно до частини першої ст. 358 Кримінального кодексу України «виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, а також інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут караються штрафом до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1190 грн.) Або арештом на строк до шести місяців , або обмеженням волі на строк до трьох років. »

Застерігаємо Вас від звернення за виготовленням штемпельної продукції до некомпетентних організацій. Підтвердження легітимності користування печатками і відповідальність за їх використання тепер накладається на власника печаток - керівника організації (підприємства, установи).

Замовлення приймаються за адресою
м. Черкаси, вул. Корольова 11, офіс №202 другий поверх.
тел./факс.: (0472) 50-04-10
м. Черкаси, вул. О. Дашкевича 20, оф. 308
тел.: (0472) 36-01-53, тел/факс: 36-01-53
E-mail:mazhar-a@ukr.net