Новини фірми.

08.03.13 Міжнародний жіночий день - свято, що відзначається щорічно 8 березня в низці країн як «жіночий день». Щорічно відзначається ООН як Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Історично з'явився як день солідарності трудящих жінок у боротьбі за рівність прав і емансипацію.

 • Від Усього серця вітаю зі Святом Весни - 8березня!
  Бажаю щастя и тепла,
  Весни, усмішок, сонця,
  Щоб частка світла увійшла
  До шкірного віконця.
  Хай навкруги цвіте бузок,
  Та небо буде яснім.
  І щоб життя твоє Було
  Щасливе та прекрасним.
  Аби всегда в твоїй душі
  Горів вогонь кохання
  І хай у цею весняний час
  Здійсняться всі бажання!


14.02.14 День святого Валентина, або День всіх закоханих - свято, який 14 лютого відзначають багато людей по всьому світу. Імовірно названий по імені одного з двох ранньохристиянських мучеників з ім'ям Валентин - Валентин Інтерамнскій і Валентин Римський.

відзначають це свято, дарують коханим і дорогим людям квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки і особливі листівки (часто у формі сердечка), з віршами, любовними зізнаннями чи побажаннями любові - валентинки.


07.01.13 Різдво Христове . У християнській церкві з кінця II століття аж до IV століття події Різдва згадувалися в день Богоявлення, 6 січня. Близько 200 року Климент Олександрійський згадує про таку практику. Перші повідомлення про появу окремого свята Різдва та відзначення його 25 грудня відносяться до середини IV століття. За однією з версій це було обумовлено прагненням християнської церкви витіснити широко поширений в Римській імперії культ Непереможного Сонця, чиє народження відзначали 25 грудня, проте сучасна історична наука не має відомостей про святкуваннях Непереможного Сонця саме 25 грудня.

31.12.12 Новий рік - свято, яке відзначають багато народів відповідно до прийнятого календаря. Свято наступає в момент переходу останнього дня року в перший день наступного року. У більшості древніх народів святкування Нового року збігалося з початком відродження природи і приурочене, як правило, до березня. Всі язичницькі народи ознаменовували його богослужбовими обрядами, урочистими приношеннями і забавами. Стародавні єгиптяни відзначали початок нового року святом відродження Осіріса. У Стародавній Греції народ і жерці, надівши на себе маски, влаштовували на вулицях ходу з піснями і танцями. Жінки, які збиралися на звані вечори, займалися ворожінням.